Три Спаси – Медовий, Яблучний та Горіховий – святкують у другій половині серпня. Медовий Спас відзначають 14 серпня, Яблучний – 19 серпня, а Горіховий – 29 серпня. Три Спаси не лише нагадують нам про шанування релігійних звичаїв, а й натякають, що осінь зі своїми щедрими дарами уже на порозі.Вітаємо всіх зі святами!
З Медовим Спасом вітаємо,
Родинного тепла бажаємо.
Нехай буде ясна погода
Для вас в будь-яку пору року.
Здоров'я вас хай не підводить,
І щастя часто в хату заходить!
 

Збулася мрія слухача ДРУЦКРОІ «Донбас» групи "Водіїв категорії "В" Білодіда Костянтина, який приїхав з Сумів. Він побував на справжній нічній рибалці на Сіверському Дінці. Фідерна сесія з рибалками ГО «Клубу рибалок України – UA Fishing Club» пройшла відмінно!

В рамках програми з соціально-побутової реабілітації "ГОТУЄМО РАЗОМ" фахівці зі слухачами ДРУЦКРОІ "Донбас" на заняттях з кулінарії 8.08.2018 р. готували «стежки». Майстер-клас з приготування «Стежок». провела слухачка Тетяна Чорна. Вона поділилася зі всіма учасниками майстер-класу рецептом і поетапно розповіла як їх готувати. 

10 серпня 2018 в ДРУЦКРОІ «Донбас» провідний фахівець ДРЦ «Інваспорт» Головенко Іван Юрійович провів серед людей з інвалідністю відкриті тренування з гри «Городки». 
1 місце посів Костя Білодід, 2 місце – Тарас Вершинін, 3 місце- Мітін Сергій

В рамках соціальної реабілітації для слухачів ДРУЦКРОІ «Донбас» було організовано курс лекцій за темою «Основи створення безбар'єрного середовища проживання для маломобільноі категорії громадян».