І знову ми вирушили зі слухачами ДРУЦКРОІ «Донбас» в подорож до Святогір'я – мальовничого куточка нашого краю. Саме так співпало, що це був святковий день - День Іл'ї пророка. За народними прикметами в цей день не бажано купатися у річці, тому ми зрання вирішили відвідати святкову службу, яка відбувалась у Свято - Успенські лаврі, також працівники і слухачі ДРУ «Донбас» стали свідками хресної ходи. 

Після закінчення служіння отець монастиря залюбки розповів слухачам про історію виникнення Свято-Успенської лаври та про події, які відбувались протягом певного періоду на цій святій землі. 
Багато хто зі слухачів були вперше в цьому місті, хтось був у Святогір'ї ще малечею, тому всі перейнялися чарівною атмосферою цих святих місць. 
Водій Центру Леонід Іванович довіз на спеціалізованому автобусі всіх на гору Артема, звідки всі мали змогу спостерігати чудовий краєвид. Також подивилися на дерев’яну церкву, яка побудована без жодного цвяха, на дуб Камишову. 
Всі бажаючим придбати сувеніри. Після насиченої подорожі, на вершині Святогір'я всі 32 мандрівника, тобто ми, мали змогу смачно колективно пообідати і душевно поспілкуватися. 
Трохи втомлені, але з новими враженнями слухачі повернулися до міста Краматорська. 
Зі святом всіх! 
Відділення соціальної реабілітації

Додати коментар


Захисний код
Оновити