У хірургії міськлікарні №1 Краматорська почався довгоочікуваний капітальний ремонт. Капітальний ремонт будівлі та приміщень буде виконаний за кошти Державного фонду регіонального розвитку при співфінансуванні з містом. В цьому році буде виконаний капремонт на суму понад 30 млн. грн., А в наступному - придбано обладнання на суму близько 14 млн. Грн. Безпосереднє почастішавши в просуванні проекту належить Народному депутату України Максим Єфімов, який входив до складу регіональної конкурсної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів, і завжди лобіює інтереси городян.

24 липня 2018 р. для слухачів і працівників дітородного віку Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» лікар-методист Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 Українець Анатолій Григорович провів лекцію на тему: «Всесвітній день грудного вигодування».

 

Триває реестрація на Марафон, присвячений 150-й річніці міста Краматорськ. Хто бажає прийняти участь у забігу хендбайкерів, пройдіть, будь ласка, по посіланню та зарееструйстесь.

https://athletic-events.com/events/504

У ДРУЦКРОІ "Донбас" фахівці регулярно возять слухачів до Слов'янського курорту покупатися, прийняти сонячні ванни та просто відпочити від міської метушні.